Joyful – od zera do marki z dużym potencjałem

19/01/2022

Joyful to jeden z projektów wchodzących w skład Medializer. Inspiracją do stworzenia serwisu modowego byli nasi klienci – właściciele polskich butików. Dotychczas portale modele stawiały na ubrania z sieciówek oraz kolekcje największych marek. Joyful natomiast promuje polskich sprzedawców i projektantów, którzy oferują naprawdę fajną odzież i dodatki. Teraz klientki mogą przeglądać w jednym miejscu dziesiątki tysięcy propozycji, a do grona firm współpracujących z portalem codziennie dołączają nowe marki.

Intensywny rozwój portalu

Ponad rok temu, gdy portal Joyful debiutował rynku, a na jego łamach swoje produkty ogłaszało zaledwie kilkanaście butików. Dziś jest ich kilkadziesiąt i codziennie odbieramy propozycje od kolejnych chętnych. Cieszymy się, ponieważ w serwisie swoje kolekcje prezentuje wiele rozpoznawanych polskich marek modowych i projektantów. Dzięki temu użytkowniczki korzystające z portalu mogą wybierać wśród dziesiątek tysięcy modeli podzielonych na intuicyjne kategorie, a zakupy polskiej mody są łatwiejsze i bardziej przyjemne. To spełnienie idei Joyful – portalu, który ma dawać jeszcze więcej radości z zakupów.

Polscy projektanci promują się na Joyful

Joyful rośnie i się zmienia. W ostatnim czasie stawiamy też na współpracę z projektantami mody. Widzimy, że ich produkty cieszą się dużą popularnością wśród użytkowniczek portalu. Mamy nadzieję, że trend na zakup wysokiej jakości odzieży od rodzimych projektantów będzie się cały czas nabierał na sile i dołożymy do niego swoją cegiełkę. Współpraca z projektantami obejmuje nie tylko rozpoznawalne marki, ale przede wszystkim te, które dopiero wkraczają na rynek. Wiele polskich firm modowych ma ogromny potencjał!

Postawiliśmy na polskie sklepy

Obecnie na Joyful można przeglądać produkty z kilkudziesięciu polskich butików. Są wśród nich zarówno naprawdę znane marki, jak i mniejsi sprzedawcy, którzy cieszą się renomą. Na portalu pokazujemy nie tylko odzież, ale także buty, biżuterię, dodatki, torebki i stroje kąpielowe. Skąd pomysł, by promować polskich sprzedawców? Specjalnością agencji e-commerce Medializer jest tworzenie i promocja butików internetowych. Duże marki odzieżowe, mają szerokie możliwości promowania swoich produktów. Natomiast polscy sprzedawcy, działający na mniejszą skalę, nie mają szans wybić się z ofertą, która jest godna uwagi. Joyful jest miejscem, pozwalającym na skuteczną promocję i dotarcie do szerokiego grona odbiorców i pozyskanie nowych kupujących.

Zachęcam do dołączenia do Joyful. Koszt to tylko prowizja od wypracowanego zysku

Joyful to projekt, na którym ostatnio skupiam wiele sił, ponieważ świetnie się rozwija. Dlatego starannie dobieram partnerów serwisu i dbam o to, by były to sklepy internetowe oraz projektanci o dobrej renomie. Jeśli chcesz promować się na portalu, skontaktuj się ze mną lub skorzystaj z formularza na joyful.pl. Dołączenie do grona ofertodawców jest w pełni darmowe. Po wysłaniu zgłoszenia, otrzymasz wskazówki, które pozwolą zsynchronizować ofertę z Joyful. Jedyną opłatą, które ponoszą sprzedawcy, jest prowizja od zysków wypracowanych przez portal – obliczamy ją za pomocą prostych algorytmów, jasno pokazujących, które transakcje zostały sfinalizowane dzięki portalowi. Wynosi ona 10%, a butiki i projektanci na dołączaniu do portalu mogą tylko zyskać.

Jesteś ciekawy, jak działa Joyful? Zapraszam na stronę serwisu www.joyful.pl . Zachęcam też do śledzenia facebookowego profilu portalu, gdzie informujemy o najlepszych promocjach w polskich butikach i przedstawiamy marki, które z nami współpracują – https://www.facebook.com/joyfulpl !

Gabriel Besta 

Nazywam się Gabriel Besta. Jestem właścicielem marki Medializer oraz twórcą i współtwórcą projektów, które wchodzą w skład Grupy Medializer.

Są to Medializer e-commerce & marketing agency, Medializer – dedykowane sklepy internetowe, Joyful – portal modowy promujący polską branżę fashion oraz Ecomersy - serwis informacyjny o marketingu i ecommerce.

W marketingu pracuję od kilkunastu lat. Jako leader zespołu czuwam i czuwałem nad wzrastaniem kilkuset firm i e-sklepów. Wraz ze swoim zespołem realizuję kampanie e-marketingowe dla kilkudziesięciu sklepów i firm. 

Chcesz rozwinąć swoją firmę? Dobrze trafiłeś! 

Copywriting w e-commerce - inwestycja z wysoką stopą zwrotu

Copywriting w e-commerce - inwestycja z wysoką stopą zwrotu

05/07/2023
Zastanawiasz się, czy potrzebujesz usług copywritera? Nie wiesz, czy warto zainwestować firmowe fundusze w działania, których nie sposób bezpośrednio przeliczyć na zyski? Uważasz, że możesz zaoszczędzić i samodzielnie napisać teksty dla swojego e-biznesu? Jeśli masz wątpliwości, przeczytaj ten artykuł – dowiesz się, dlaczego copywriting to coś, na czym lepiej nie...
Opinie klientów – dlaczego ich potrzebujesz i jak je zdobywać?

Opinie klientów – dlaczego ich potrzebujesz i jak je zdobywać?

28/06/2023
Według Spiegel Research Center niemal 95% klientów sprawdza recenzje produktów przed dokonaniem zakupów. Mało tego – opinie potrafią zwiększyć konwersję nawet o 270%. Ufamy internetowym recenzjom w tym samym stopniu, co poleceniom od najbliższych nam osób. Dlatego marketing rekomendacyjny jest tak istotny – opinie klientów mają olbrzymi wpływ na sprzedaż....
Call to Action, czyli jak zachęcić klientów do działania

Call to Action, czyli jak zachęcić klientów do działania

01/03/2023
Prowadzisz sklep internetowy i zastanawiasz się, w jaki sposób możesz skłonić odbiorców do wykonania pożądanych czynności? Jak sprawić, by większa liczba osób finalizowała transakcje? Do zrealizowania tego celu niezbędne okaże się tzw. Call to Action, czyli wezwanie do działania. Jest to krótki komunikat (czasami zawierający tylko jedno słowo), który nakłania...